Služby pro Vaši krásu

Salon andělské krásy

Již od roku 2002 jsme tu pro vás. Nabízíme kompletní profesionální služby, abychom mohli uspokojit veškeré požadavky našich klientů. Díky vysoké vybavenosti moderními přístroji a neustálým vzděláváním našich terapeutů, přinášíme novinky vždy jako první v Plzni.

Manikúra Plzeň Bory

Modelování nehtů podle posledních trendů, vybrat si můžete z různých barev, na zdobení je možné použít např. třpytky i kamínky. Máte-li raději přirozenost – máme pro Vás japonskou manikúru P-shine, která přispívá k vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení. Dále nabízíme nejšetrnější úpravu nehtů Shellac.

Pedikúra Plzeň bory

Procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčující solí, tato koupel trvá přibližně 10 – 15minut dle stavu nohou klienta. Dojde ke změkčení zrohovatělé kůže, otoků, mozolů a nehtů , také se uvolní nečistoty z nehtových lůžek. Pak se nohy důkladně osuší, vydezinfikují a nanese se na chodidla kosmetická vazelína zabraňující vysychání již namočené kůže. Začne se s odstraňováním přebytečné kůže pomocí skalpelu, po odstranění následuje ostříhání nehtů, vyčištění nehtových lůžek a valů odstranění přebytečné kůžičky, zapilování nehtů a vyhlazení chodidel pemzou. Na závěr je provedena lehká základní masáž chodidla, která zvyšuje prokrvení, snižuje únavu a stimuluje reflexní body na ploskách nohou a to za pomoci vhodného krému nebo balzámu. 

Kadeřnictví Plzeň Bory

Kadeřnictví Plzeň Bory FATAL hair & nails. Střihy a sestřihy podle posledních trendů. Účesy na svatby a plesy. Plzeňské kadeřnictví – OLAPLEX. Účesy Vám provede kadeřnice a vizážistka Kateřina Bastlová ve svém kadeřnickém a účesovém salonu v Plzni na Borech. Účesy a sestřihy, které opravdu sluší.

Přeložit stránku