Služby pro volný čas

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM Plzeň

Naším posláním je vytvářet pozitivní a funkční mezilidské vztahy, jak v rámci rodiny, tak v širším kontextu občanské společnosti.

Naším cílem je propagovat a šířit myšlenku dobrovolné pomoci a rozvíjet dobrovolnictví v plzeňském regionu. Dále přispívat k vyšší míře zapojení seniorů do společenského života, rozvíjet jejich duševní a fyzické síly, podporovat sebedůvěru a zájem o další učení, pomáhat dětem a jejich rodinám v řešení jejich obtížných životních situací, posilovat mezigenerační vztahy a tím vytvářet přirozené zdravé prostředí pro soužití všech generací.

Domovínek - obchůdek pro seniory a canisterapeuty

E-shop Domovínek byl založen na podporu canisterapeutických psů a seniorů z plzeňského stacionáře Domovinka. Veškerý výtěžek, který zde získáme, poputuje právě jim. Věříme, že si z naší zajímavé nabídky produktů vyberete a tím nám pomůžete zlepšovat a zpestřovat život seniorů v našem stacionáři.

Vojenské muzeum Rokycany

Muzeum je zaměřeno na bojová vozidla a vojenskou techniku, výzbroj a výstroj ČR armády do roku 1938, protihitlerovské koalice a německé branné moci v posledních dnech II. světové války na demarkační linii doplněné výzbrojí a výstrojí ČSLA. 

Pizzeria san marino Plzeň Bory

Nabízíme útulné příjemné prostředí pro pohodové posezení jak pro páry, tak i rodiny s dětmi, studenty, nebo pro partu pánů či dam na pravidelné schůzky u piva nebo vína’. Jsme malá pizzerie rodinného typu s počtem třiceti míst k sezení u stolu a pět u baru. Jsme schopni zajistit rodinné oslavy, dětské párty, firemní večírky, srazy apod. Wifi free je tu pro každého zákazníka k dispozici.

Ubytování železná ruda

Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu – www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, TV a wifi. Nejbližší lyžařský areál u nádraží je vzdálen 150 m a je propojen s areálem Belveder. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené Šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.

Přeložit stránku