Služby pro Váš byt

Ochranné fólie Atrefo

Nabízíme ochranné fólie na skleněné plochy za výhodnou cenu. Vyberte si z bezpečnostních, izolačních, protislunečních nebo privátních fólií do domácností, do firem a jiných objektů.

Dřevostavby Juha

Hlavní výhody našich dřevostaveb jsou: rychlost výstavby bez nutnosti technologických přestávek, vynikající tepelně izolační vlastnosti, dlouhá životnost díky kvalitní ochranné konstrukci, stavíme z ekologických materiálů, moderní konstrukce je vhodná i do náročných podmínek.

Koupelnové studio Popek s.r.o.

Koupelnové studio Popek s.r.o. je pokračující společností dříve fyzické osoby Jan Popek, která působí na trhu již od roku 2001. Nabízí Vám tedy opravdu dlouholeté zkušenosti znalosti v oblasti prodeje obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, baterií i dalšího koupelnového vybavení. Unaveni ze staré koupelny? Koupelnové studio ve Středních Čechách je tu pro Vás. Provádíme rekonstrukce koupelen, můžete si vybrat z našich sérií. Přijďte se přesvědčit do naší prodejny v Nelahozevsi. Pomůžeme Vám zrealizovat Vaše představy a sny o té pravé koupelně.

Obkladači Plzeň

Jsme firma zabývající se montáží obkladů a dlažeb po celé České Republice. Provádíme interiérové, exteriérové bytová jádra, koupelny na klíč, školy, nemocnice, průmyslové haly, terasy, developerské společnosti, bazény, autosalony, reprezentativní haly, kanceláře. Montáž velkoformátových dlažeb i obkladů do jakéhokoliv rozměru.

Krby Ardens spol. s.r.o.

Jsme firma s tradicí od roku 1999, jež klade důraz na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost. Nabízíme své služby po celé České republice. Naše pobočky naleznete v Plzni a v Praze. Zabýváme se stavbou a prodejem krbů a krbových kamen v Plzni. V naší nabídce naleznete široký sortiment moderních, klasických a rustikálních krbů. Nabízíme krby teplovzdušné, akumulační, teplovodní a plynové.

Zámečnická pohotovost plzeň

Nonstop zámečnická pohotovost Plzeň. Zajistíme Vám otevření jakéhokoliv zámku a to kdykoliv, jezdíme po Plzni a do dojezdové vzdálenosti 50 km.

Střechy - Bergl s.r.o.

Zastřešte svůj domov s námi. Díky nejmodernějším krytinám, které používáme, jsou naše střechy kvalitní a odolné. Opravy střech Plzeň-jih, Plzeňský kraj a Středočeský kraj. Po domluvě i v ostatních částech České republiky. Firma Střechy Bergl s.r.o. Vám nabízí profesionální montáž střech, pokrývačské práce, tesařské, zednické,  klempířské práce, instalatérské práce, elektroinstalace, obklady a dlažby.

Obaly Greit s.r.o.

Společnost OBALY GREIT s.r.o. Vám nabízí více než 20leté zkušenosti v oboru prodeje obalových materiálů, a spotřebního zboží v Plzni.

Náš velkoobchod s obaly naleznete v Plzni v ulici Chebská, prodejnu obalových materiálů v ulici Sladkovského.

Zajišťujeme také potisk na lepící pásky, tašky, sáčky, menu boxy, fólie, pytle na odpad.

Podlahy Pressl

Firma Podlahy Pressl nabízí pokládku podlahových krytin nejen v Plzni a okolí. Jsme na trhu již 25 let a s touto praxí umíme položit jakékoliv podlahy i zhotovení podlahového povrchu. Naše služby zahrnují pokládku plovoucích podlah laminátových, dřevěných, marmolea, vinylových, korkových i z masivního dřeva. Dále se zabýváme pokládkou linolea a podlah PVC. Specializujeme se na pokládku a renovaci parketových podlah.

S plus B KOMPRESORY s.r.o.

Naše firma se zabývá kompresory, tedy stroji určenými ke stlačování vzduchu (kompresi vzduchu). Zajišťujeme kompletní servis kompresorů od návrhu, analýzu, revizi po dodávku a montáž.

Naše společnost si zakládá především na kvalitě, záruce, individualitě a odpovědnosti. Naším cílem je spokojený zákazník, kterému vycházíme maximálně vstříc

Šikovný manžel Košice

Poskytujeme vám profesionálne remeselné práce pre váš dom, byt alebo záhradu. Od jednoduchších stavebných a búracích prác a úprav, cez montáž nábytku a kuchynských liniek, výmenu vodovodných batérií, čistenie toaliet, zapájanie spotrebičov až po širokú paletu záhradníckych prác, vrátane sekania trávy.

Internetový prodej kávy - eshop Vito Grande

Zrnková káva Vito Grande má exkluzivní balení ve neprůhledném vrstveném sáčku, který zachovává kávě původní aroma a zabraňuje přístupu světla a vzduchu. Takto balená káva Vito Grande splňuje požadavky na zachování jedinečnosti nejen na trhu, ale i u Vás v domácnosti. Kávu uchovávejte na suchém a chladném místě.

SLIart - focení, grafika, natáčení videí, tvorba webů, promo pro firmy Plzeň

Nejsme žádná neosobní firma, jsme parta přátel, kteří tvoří společně srdcem na profesionální úrovni. Naší velkou předností je, že dokážeme obsáhnout velké množství služeb, ať už jde o focení, natáčení videí, grafiku, tvorbu webových stránek, SEO, kompletní promo pro jednotlivce či firmy, pořádání akcí, večírků, rozluček…

Přeložit stránku