Služby pro Váše auto

autoservis-alfa-romeo
Autoservis Alfa Romeo

Zabýváme se kompletním servisem italských automobilů.
Alfa Romeo, Fiat, Lancia. Prodejem nových i použitých autodílů – zasíláme na dobírku. Provádíme opravy motorů, převodovek, podvozků, spojek, brzd. Opravy elektroinstalací, elektronických komponentů, klimatizací. Výměny rozvodů motorů, diagnostika.

Autíčka s.r.o.
Autíčka s.r.o.

Náš autobazar se zaměřuje na prodej ověřených ojetých vozů, nabídku financování. Výkup a prodej ojetých vozů především značek ŠKODA, AUDI, VW, FORD, Renault, BMW, Peugeot a dalších. Zařídíme pojištění a celý servis s koupí vozu. Pomůžeme Vám prodat Váš vůz, nebo jej výhodně vykoupíme.

STK Domažlická
STK Domažlická

Potřebujete udělat STK a emise na vašem voze rychle a spolehlivě? Přijeďte do Autokompletu 91 v Plzni. STK i emise vám nejenom provedeme, ale vaše auto na prohlídku také připravíme. Už nemusíte jezdit z STK do servisu a zpět. Nyní máte oboje na jednom místě.

Nordex Europe s.r.o.
Nordex Europe s.r.o.

Systém CALIX slouží k předehřevu a ohřevu kapalinou chlazených motorů u zaparkovaných vozidel. Předehřev motoru před startem se projeví: úsporou paliva, menším opotřebením motoru, menším objemem škodlivin ve výfukových plynech.

Služby pro Váše auto – Alfa – Omega služby v Plzni

Služby pro Vaše auto nejen v Plzni
Přeložit stránku